Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Vira Matti matti.vira@gmail.com 0400995765
Varapuheenjohtaja Korsimo-Niemi Marja-Liisa marja-liisa.korsimo-niemi@hani-halli.fi 040-5440550
Sihteeri Tuittu Janita janita.tuittu@gmail.com 0503425903
Hallituksen jäsen Aalto Marko raakamake4@gmail.com 040-5646322
Hallituksen jäsen Hyvärinen Juha vslaaturakennus@gmail.com 0458636812
Hallituksen jäsen Lehtonen Jalmiina jalmiina.lehtonen@gmail.com
Hallituksen jäsen Ritanummi Sanna sanna.ritanummi@gmail.com
Tyttöjuniorivastaava Kiuru Jani jani.kiuru@j-mkiuru.fi 0408286274
Tyttöjuniorivastaava Lintupuro Janne janne.lintupuro@suomi24.fi +358407116224
Salibandyseura Wirmo Ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat